7 podniků v Brně, které stojí za to navštívit

22.04.2021

Na oběd, večeři, na pracovní schůzku, na setkání s kamarády nebo na skleničku s partnerem...

Pokud chcete podnik s promyšleným výběrem vína a sommeliéry, kteří vám dobře poradí, zavítejte sem.     S pivem Erdinger jsou připraveni i na ne-vinné typy a s jejich výtečnou kuchyní vás určitě nenechají hladové. Sídlí přímo v srdci Brna - Mečová 4.

Skvělé prostředí, lahodné pochoutky, drinky na míru i klasiky do skleničky. Najdete je na Jakubáku a věřím, že prostor suteréního clubu vás přímo naláká na to, abyste v něm uspořádali oslavu. 

3. Konoha
Jejich Tempura Roll bylo nejlepší sushi, které jsem kdy ochutnala. Uvnitř okurka s krevetou smaženou v tempuře, zamotané do rukoly a doladěné švestkovou chilli omáčkou. Výborné mají i všechny ostatní druhy sushi, usadili se v Žabovřeskách na ulici Marie Steyskalové (7) a když se náhodou zrovna nemůžete zastavit, rádi vám vaši objednávku přivezou až domů! 

4. East Village

Burger, hranolky a pořádně opečený sandwich. Čepované nápoje, drinky v plechovce a v létě fajn mojito. Pár kroků od FSS i FF, s anglicky mluvícím personálem a menší zahrádkou, na Jaselské 2. 

5. PhoEden

Nejlepší Bunbonambo ve městě. Uvnitř je mnohem větší, než se na první pohled z venku zdá.

6. U Tomana

Jedinečné pivo vařené přímo v budově, výhled na náměstí svobody a stěny dýchající historií. Přívětivá atmosféra, velký výběr a obvykle plno. Takže pokud chcete mít jistotu, že si sednete, obvzlášť v letním období, udělejte si rezervaci předem.

7. Duckbar

Typicky lokální podnik v Kamence, s úžasným nakládaným sýrem, mnoha akcemi a nezaměnitelnou duší.   -cash only-

+1 Ocean 48

Lepší ryby a pokrmy s nimi v Brně asi neseženete. Nejrůznější mořské plody si můžete vybrat už ze               6 poboček různě po městě. Jestli plánujete nějakou rybí pochutinu ukuchtit doma, určitě mrkněte i na recepty na jejich webu. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!